Máte zájem inzerovat a propagovat vaše projekty? Nabízíme unikátní možnost oslovit zajímavou cílovou skupinu se zájmem o cestování, letectví a technologie.

 

Koho můžete oslovit?

Provozujeme několik platforem, na kterých máme různé složení publika. Veškeré fanoušky, odběratele a diváky rozdělujeme do dvou skupin a to domácí (ČR a SK) a mezinárodní. Primární platformou s největším zásahem je Youtube. Ostatní sociální sítě využíváme jako doplňkové.

  • Youtube – 70 000 odběratelů, 250 000 unikátních diváků měsíčně (95% domácí/5% mezinárodní)
  • Facebook – 80 000 sledujících (15/85)
  • Instagram – 65 000 sledujících (20/80)
  • TikTok – 18 000 sledujících
  • Twitter – 8 000 sledujících (95/5)

Detailní přehled o našem publiku vám rádi zašleme na vyžádání.

 

Jakým způsobem?

Dáváme přednost dlouhodobé spolupráci, která nevybočuje od tematického zaměření kanálu. Nabízíme vložení reklamního spotu (5-30 sekund) přímo do videa nebo product placement. Naopak netočíme placené reportáže a nemáme zájem o osobní propojení/prezentaci, jako v tuto dobu preferují společnosti Nord VPN nebo Surfshark. Naším cílem je divákům a odběratelům nabídnout relevantní produkt nebo službu.

 

Jak to funguje a kolik to stojí?

Máte zájem inzerovat? Nezastupuje nás žádná agentura a díky tomu je vše jednodušší a ve většině případů levnější. Pošlete nám svojí všeobecnou představu o spolupráci s informacemi o záměru, délce a případně také rozpočtu vaší kampaně na e-mail flyrosta@gmail.com. Obratem se vám ozveme a pokud nás vaše kampaň zaujme, tak dokážeme během několika dní projekt realizovat. Vše jsme schopni realizovat i on-line bez nutnosti osobního setkání a ušetřit tak spoustu vašeho času.

Vaše kampaně jsme schopni realizovat již od několika tisíc korun. Cenu vám můžeme blíže specifikovat až ve chvíli, kdy budeme vědět více o vašem očekávání. Všeobecný ceník i detailnější přehled o našem publiku vám rádi zašleme na vyžádání.

 

flyrosta@gmail.com

Data jsou aktuální k 11. červenci 2023