ABOUT

Rostislav Kopecký, původem kameraman, fotograf, střihač a režisér se zázemím v Praze. Díky dlouholeté praxi v letectví jsem se stal expertem na toto odvětví. Jsem spoluzakladatelem úspěšné agentury RB Production, s.r.o. a zakladatelem značky Timefilms.cz. V roce 2019 jsem začal spolupracovat se Samchui.com, největším leteckým influencerem na světě. Spolupráci jsem v průběhu let navázal také s lídry v oboru (Emirates, British Airways, Aeroflot atd)

Mimo letectví jsem tvůrce několika televizních pořadů a dokumentů. Mezi ty nejúspěšnejší projekty patří dokument RUNWAY 06-24 (Česká televize), Dálnice D1 (Prima ZOOM), dokureality Těžká Dřina (Prima COOL) nebo seriál z prostředí českého letectví V kokpitu (Prima ZOOM)

V roce 2019 jsem začal s projektem Letecký Podcast, který během roku zaznamenal velký úspěch. Stejně tak jsem na platformě Youtube dosáhl za rok 10 000 odběratelů.

Jsem nejsledovanější online tvůrce z leteckého světa v ČR a na Slovensku. Provozuji sítě Youtube, Twitter, Facebook, Instagram, Linked In, Spotify, Apple Podcasts

 

My name is Rostislav Kopecky and I am a filmmaker, photographer and director based in Czech Republic. I am aviation specialist and social media expert.

I am co-founder of the Czech media production company „RB Production“ and the founder of the timelapse brand Timefilms.cz. I started cooperation with world’s most followed aviation vlogger Sam Chui in 2019. I am cooperating with big aviation brands (Emirates, British Airways, Aeroflot atc)

I created a documentary movie „RUNWAY 06/24“ and „HIGHWAY D1“ for the Czech national television „Česka televize“ and documentary channel „Prima ZOOM“. I produced the TV SHOW with Czech aerobatic and civil pilots „V Kokpitu“ in 2016.

 


⊕ Most followed aviation Instagram in the Eastern Europe

⊕ Most followed aviation Youtube channel in Czech Republic and Slovakia

⊕ Most followed aviation Facebook page in Czech Republic and Slovakia