CONTACT

 

Prague, Czech Republic, Europe

phone/whats app: +420 736 450 853

flyrosta@gmail.com

SPOLUPRÁCE

Jsme nejsledovanější online letecký kanál v České republice a na Slovensku. Provozujeme sociální sítě Youtube, Instagram, Facebook, Twitter a máme vlastní webovou platformu. Zajímáme se pouze o důvěryhodné a dlouhodobé spolupráce. Neposkytujeme prostor pro osobní prezentaci v Leteckém podcastu ani jiných reportážích a pořadech. Hosty a témata si vybíráme dle relevantnosti pro naše diváky.

Baví vás letectví a chcete vytvářet obsah, ale nevíte jak ho šířit a kde hledat publikum? Nabízíme prostor pro vaše fotoreportyčlánky či video obsah. Kontaktujte nás přes e-mail nebo sociální sítě a pošlete nám ukázku a my vám vytvoříme prostor.

Chcete začít vlastní online projekty, tvořit videa nebo podcasty? Dokážeme naučit každého, jak vytvořit Youtube kanál, jak založit a spravovat Instagramový profil nebo jak pracovat s komunitou na Facebooku a ostatních sociálních sítích. S každým dnes zvládneme natočit podcast, téměř kdekoliv bez nutnosti profesionální studia a i o to se s vámi rádi podělíme.

Máte zájem spolupracovat? Kontaktujte nás na flyrosta@gmail.com

YOUTUBE

ODBĚRATELÉ

33 300

instagram

FOLLOWERS

43 300

FACEBOOK

SLEDUJÍCÍ

50 000

TWITTER

FOLLOWERS

3 100

ABOUT

Rostislav Kopecký, původem kameraman, fotograf, střihač a režisér se zázemím v Praze. Díky dlouholeté praxi v letectví jsem se stal mediálním expertem na toto odvětví. Jsem spoluzakladatelem úspěšné agentury RB Production, s.r.o. a zakladatelem značky Timefilms.cz. V roce 2019 jsem začal spolupracovat se Samchui.com, největším leteckým influencerem na světě. Spolupráci jsem v průběhu let navázal také s lídry leteckého byznysu.

Můj obsah se  objevil na sítích těchto značek: Emirates, Qatar Airways, Korean Air, Antonov Company/Airlines, Volga-Dnepr, Hi-Fly, Air Mauritius, Belavia, Czech Airlines, Orbis – Flying Eye Hospital a další

Mimo letectví jsem tvůrce několika televizních pořadů a dokumentů. Mezi ty nejúspěšnejší projekty patří dokument RUNWAY 06-24 (Česká televize), Dálnice D1 (Prima ZOOM), dokureality Těžká Dřina (Prima COOL) nebo seriál z prostředí českého letectví V kokpitu (Prima ZOOM)

V roce 2019 jsem začal s projektem Letecký Podcast, který během roku zaznamenal velký úspěch. Stejně tak jsem na platformě Youtube dosáhl za rok 10 000 odběratelů.

 

My name is Rostislav Kopecky and I am a filmmaker, photographer and director based in Czech Republic. I am aviation media specialist and social media expert.

I am co-founder of the Czech media production company „RB Production“ and the founder of the timelapse brand Timefilms.cz. I started cooperation with world’s most followed aviation vlogger Sam Chui in 2019. I am cooperating with big aviation brands (Emirates, British Airways, Aeroflot atc)

I created a documentary movie „RUNWAY 06/24“ and „HIGHWAY D1“ for the Czech national television „Česka televize“ and documentary channel „Prima ZOOM“. I produced the TV SHOW with Czech aerobatic and civil pilots „V Kokpitu“ in 2016.


rosťa kopecký

FLYROSTA.COM FOUNDER / SPEAKER / CREATOR

ROSTA@FLYROSTA.COM

+420 736 450 853

jiřina Kopecká

MARKETING DIRECTOR  /  EVENTS / PRODUCTION

jirina@FLYROSTA.COM

 

PETR JURIŠ

PHOTOGRAPHER / EDITOR / REPORTÉR

PETR@FLYROSTA.COM

+420 603 372 418

PETRA KRŮČKOVÁ

SPEAKER / LETECKÝ PODCAST / EX-CABIN CREW

ROSTA@FLYROSTA.COM