CONTACT

 

Prague, Czech Republic, Europe

flyrosta@gmail.com

SPOLUPRÁCE

Jsme nejsledovanější online letecký kanál v České republice a na Slovensku. Provozujeme sociální sítě Youtube, Instagram, Facebook, Twitter a máme vlastní webovou platformu. Zajímáme se pouze o důvěryhodné a dlouhodobé spolupráce se subjekty z leteckého odvětví.

Přes náš Youtube kanál oslovujeme pravidelně 150 000 – 200 000 unikátních diváků měsíčně. Jsme český kanál a tak i naše publikum je demograficky rozloženo na Českou republiku a Slovensko. Zaměřujeme se na obsah pouze z letectví a cestování. Naši diváci jsou jak z řad profesionálů a zaměstnanců aviation industry, ale také lidé bez zkušeností s létáním nebo cestováním.

Obsah, který je publikován na našich sítích je vysoce exkluzivní a je obtížněji dostupný. Naše videa přináší divákům často nový a dodnes nepoznaný pohled na letectví. Díky spolupráci s profesionály přinášíme obsah na světové úrovni.

Máte zájem spolupracovat? Kontaktujte nás na flyrosta@gmail.com

YOUTUBE

ODBĚRATELÉ

46 000

instagram

FOLLOWERS

46 000

FACEBOOK

SLEDUJÍCÍ

65 000

TWITTER

FOLLOWERS

5 100

Kdo je flyRosta

Rostislav Kopecký, původem kameraman, fotograf, střihač a režisér se zázemím v Praze. Díky dlouholeté praxi v letectví jsem se stal mediálním expertem v tomto odvětví. Jsem spoluzakladatelem úspěšné agentury RB Production, s.r.o. a zakladatelem značky Timefilms.cz. V roce 2019 jsem začal spolupracovat se Samchui.com, největším leteckým influencerem na světě. Spolupráci jsem v průběhu let navázal také s lídry leteckého byznysu.

Můj obsah se  objevil na sítích těchto značek: Emirates, Qatar Airways, Korean Air, Antonov Company/Airlines, Volga-Dnepr, Hi-Fly, Air Mauritius, Belavia, Czech Airlines, Orbis – Flying Eye Hospital a další.

Mimo letectví jsem tvůrce několika televizních pořadů a dokumentů. Mezi ty nejúspěšnější projekty patří dokument RUNWAY 06-24 (Česká televize), Dálnice D1 (Prima ZOOM), dokureality Těžká Dřina (Prima COOL) nebo seriál z prostředí českého letectví V kokpitu (Prima ZOOM)

V roce 2019 jsem začal s projektem Letecký Podcast, který během roku zaznamenal velký úspěch. Stejně tak jsem na platformě Youtube dosáhl za rok 10 000 odběratelů.

 

Who is flyRosta

My name is Rostislav Kopecky and I am a filmmaker, photographer and director based in Czech Republic. I am aviation media specialist and social media expert.

I am co-founder of the Czech media production company „RB Production“ and the founder of the timelapse brand Timefilms.cz. I started cooperation with world’s most followed aviation vlogger Sam Chui in 2019. I am cooperating with big aviation brands (Emirates, British Airways, Aeroflot atc)

I created a documentary movie „RUNWAY 06/24“ and „HIGHWAY D1“ for the Czech national television „Česka televize“ and documentary channel „Prima ZOOM“. I produced the TV SHOW with Czech aerobatic and civil pilots „V Kokpitu“ in 2016.

 

Zapojte se do tvorby

Baví vás letectví a chcete vytvářet obsah, ale nevíte jak ho šířit a kde hledat publikum? Nabízíme prostor pro vaše foto reportyčlánky či video obsah. Kontaktujte nás přes e-mail nebo sociální sítě a pošlete nám ukázku a my vám vytvoříme prostor.

Chcete začít vlastní online projekty, tvořit videa nebo podcasty? Dokážeme naučit každého, jak vytvořit Youtube kanál, jak založit a spravovat Instagramový profil nebo jak pracovat s komunitou na Facebooku a ostatních sociálních sítích. S každým dnes zvládneme natočit podcast, téměř kdekoliv bez nutnosti profesionální studia a i o to se s vámi rádi podělíme.


rosťa kopecký

FLYROSTA.COM FOUNDER / SPEAKER / CREATOR

ROSTA@FLYROSTA.COM

jiřina Kopecká

MARKETING DIRECTOR  /  EVENTS / PRODUCTION

jirina.borkova@seznam.cz

 

PETR JURIŠ

PHOTOGRAPHER / EDITOR / REPORTÉR

PETR@FLYROSTA.COM

PETRA KRŮČKOVÁ

SPEAKER / LETECKÝ PODCAST / EX-CABIN CREW

ROSTA@FLYROSTA.COM